BİZE ULAŞIN : 0 282 655 6666
150TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Güvenli alışveriş nasıl sağlanır?

İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresi medekids.com.tr'desiniz.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

SSL Güvenlik Sertifikası

medekids.com.tr, SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı RapisSSL Sertifikası kullanmaktadır.

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik

  • 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir.
  • Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine bankası tarafından verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.
  • 3D Secure ödeme sistemi ile kartınızın şifresini ve size özel olan bilgileri bilmeyen bir kişi alışveriş yapamaz.
  • medekids.com.tr,’den yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sanal mağazamızdan yapılan alışverişler sırasında, müşterilerimizin girdiği ve gizlilik gerektiren kredi kartı bilgileri gibi veriler sistemimizde kayıt altına alınmaz ve SSL Protokolü ile şifrelenerek anında bankaya ulaştırılır. Bu sayede hesap bilgilerinize dışarıdan ulaşılması mümkün değildir.
  • Sanal Mağazamız; üyelerimize kredi kartı gibi hesap bilgilerinizin, kuruluşumuzda görevli personel tarafından dahi görülemeyeceği ve kopyalanamayacağı şekilde programlanmıştır.
  • Kuruluşumuzun adı ve görünümü altında, ziyaretçi ve üyelerimizden şifre, kredi kartı ya da hesap bilgilerini talep edenler olur ise; derhal kuruluşumuza ve gerekli yasal mercilere ihbarda bulununuz. Çünkü sanal mağazamızda; bu tür bilgiler sadece siparişin son aşamasında tarafınızdan girilerek ve sistemimizde kayıt altına alınmadan direkt olarak bankaya iletilecek şekilde programlanmıştır.
  • Genel olarak sanal ortamlardan yapacağınız işlemlerinizde, kendi güvenliğiniz için, kime ait olduğunu bilmediğiniz ya da genel kullanıma açık bilgisayarları kullanmamanız tavsiye edilir.